Aktuálně z obce

III. stupeň povodňové aktivity zrušen - zůstává II. stupeň povodňové aktivity

Vážení spoluobčané, povodňová komise obce Jeseník nad Odrou, dle nynějšího stavu místních toků, ruší III. povodňový stupeň. Dále zůstává II. stupeň povodňové aktivity – pohotovost, na území obce Jeseník nad Odrou a Polouvsí. Při zhoršení situace budete informováni rozhlasem. Na obecním úřadě zůstávají přítomni zástupci povodňové komise.

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec
Vytvořil: Martina Šlosarová 14. 10. 2020 19:15

Informace o neprůjezdnosti komunikací v Jeseníku nad Odrou

Dále Vás upozorňujeme na výskyt vody na obecních a krajských komunikacích. Neprůjezdné jsou momentálně tyto komunikace: Jeseník n/O – Mankovice – u mlýna, Jeseník n/O – místní komunikace pod kostelem, Jeseník n/O – místní komunikace – u Koudelků. Se zvýšenou opatrností jsou průjezdné komunikace z centra obce Jeseník n/O u směrem na Polouvsí a podjezd pod mostem na Hrabětice. Žádáme Vás o obezřetnost a ohleduplnost. O vývoji situace budete informováni rozhlasem.

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec
Vytvořil: Martina Šlosarová 14. 10. 2020 9:20

Vyhlášení třetího stupně povodňové aktivity – stavu pohotovosti

Vážení spoluoobčané, povodňová komise obce Jeseník nad Odrou vyhlašuje třetí stupeň povodňové aktivity – stav ohrožení, na na vodním toku Luha – území obce Jeseník nad Odrou a Polouvsí. Vyzýváme občany ohrožených oblastí, kde je reálné nebezpečí povodně, aby přijali opatření k ochraně vlastních životů, zdraví a majetku. Dále Vás upozorňujeme na výskyt vody na obecních a krajských komunikacích. Neprůjezdné jsou momentálně tyto komunikace: Jeseník nad Odrou – Mankovice – u mlýna, Jeseník nad Odrou – místní komunikace pod kostelem, Jeseník nad Odrou – místní komunikace – u Koudelků. Se zvýšenou opatrností jsou průjezdné komunikace z centra obce Jeseník nad Odrou směrem na Polouvsí a podjezd pod mostem na Hrabětice. Žádáme Vás o obezřetnost a ohleduplnost. O vývoji situace budete informováni rozhlasem.

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec
Vytvořil: Martina Šlosarová 14. 10. 2020 9:17

Vyhlášení druhého stupně povodňové aktivity – stavu pohotovosti

Vážení spoluoobčané, povodňová komise obce Jeseník nad Odrou vyhlašuje druhý stupeň povodňové aktivity – pohotovosti, na území obce Jeseník nad Odrou a Polouvsí – na vodním toku Luha. Vzhledem k nepříznivému vývoji počasí očekáváme vyhlášení III. povodňového stupně – ohrožení. Vyzýváme občany ohrožených oblastí, kde je reálné nebezpečí povodně, aby přijali opatření k ochraně vlastních životů, zdraví a majetku. O vývoji situace budete informováni rozhlasem. Na obecním úřadě budou celou noc přítomni zástupci povodňové komise.

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec
Vytvořil: Martina Šlosarová 13. 10. 2020 21:17

VÝSTRAHA ze dne 12. 10. 2020 MOŽNOST VYHLÁŠENÍ 2. a 3. POVODŇOVÉHO STUPNĚ

Vážení spoluobčané, vzhledem k vydané výstraze Českého hydrometeorolo­gického ústavu vás upozorňujeme na možnost vyhlášení 2. a 3. povodňového stupně. Nepříznivá předpověď počasí na nejbližší dny může znamenat značné ohrožení. Vyzýváme občany ohrožených oblastí, kde je reálné nebezpečí povodně, aby přijali opatření k ochraně vlastních životů, zdraví a majetku. Výstraha je vydána pro následující dny: úterý 13. 10. 2020 – čtvrtek 15. 10. 2020.

Oznámení od obecního úřadu Platí pro: Celou obec
Vytvořil: Martina Šlosarová 12. 10. 2020 17:33

Sem napište text

Aplikace pro chytré telefony

Doporučujeme stáhnout ZDARMA do svého mobilního telefonu aplikaci. Budete mít vždy aktuální informace u sebe.

Buďte neustále v obraze!

Mějte přehled o tom, co se děje v okolí.

Jeseník nad Odrou

Telefon: +420 558 846 933
Mobil: +420 603 582 698
E-mail: obec@jeseniknadodrou.cz
IČO: 00297976
DIČ: CZ00297976
Adresa: Jeseník nad Odrou 256
742 33 Jeseník nad Odrou
Oficiální stránky: http://www.jeseniknadodrou.cz/

Úřední hodiny

Pondělí: 8:00–17:00 Úterý: 8:00–14:30 Středa: 8:00–17:00 Čtvrtek: 8:00–14:30

Kontaktní formulář

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací.
  Prosím čekejte...